İş makinesi tamirinden anlayan ustalar aranıyor.


İş makinesi tamirinden anlayan ustalar aranıyor.

Anadolu Yakası- Gebze civarından iş makinesi tamirinden anlayan atölyede çalışacak deneyimli deneyimsiz ustalar aranıyor.


Yeniisilanlari.com "iş makinası tamircisi arayan şantiyeler, makinası tamircisiilanları, makinaları tamir bakım formeni arayan firmalar, makina ustası arayan firmalar, şantiye tamirciilanları, şantiyemakinası tamircisi, makinası ve kamyon tamircisi arayan şirketler sayfası.  İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


İlan Bilgileri

Açıklama:

İş makinesi tamirinden anlayan ustalar aranıyor. Anadolu Yakası- Gebze civarından iş makinesi tamirinden anlayan atölyede çalışacak deneyimli deneyimsiz ustalar aranıyor.

Maaş:

-

Çalışma Şekli:

Tam Zamanlı

İlan Kategorisi:

İŞ İLANLARI

Firma Adı:

-

İletişim:

Teşekkürler müracaat süresi tamamlanmıştır.

İl - İlçe:

Anadolu Yakası- Gebze

İlan Yayın Tarihi:

02.02.2017

İlan Bitiş Tarihi:

17.02.2017 tarihinde müracaat süresi tamamlanmıştır.

Güncel İŞ İLANLARI, Oto Elemanı ilanları 'nın tamamı ve benzer iş ilanları , , , , , , .