Pişirici garson tezgahtar, iş ilanları


Pişirici garson tezgahtar aranıyor.

  • Tuzla E-5 üzerindeki Değirmen Pastanesi şubemize, gece çalışacak Pişirici (sandviçci), gündüze; garson, satış tezgahtarı aranıyor.

Yeniisilanlari.com "cafe elemanı aranıyor, sandviçci iş ilanları, garson iş ilanları, satış tezgahtarı iş ilanları istanbul, cafeye eleman iş ilanları sayfası". İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.

İlan Bilgileri

Açıklama:

Tuzla E-5 üzerindeki Değirmen Pastanesi şubemize, gece çalışacak Pişirici (sandviçci), gündüze; garson, satış tezgahtarı aranıyor.

Maaş:

-

Çalışma Şekli:

Tam Zamanlı

İlan Kategorisi:

Cafe l Bar l Restaurant

Firma Adı:

Değirmen Pastanesi Şube.

İletişim:

Teşekkürler müracaat süresi tamamlanmıştır.

İl - İlçe:

Tuzla / İstanbul

İlan Yayın Tarihi:

23.02.2017

İlan Bitiş Tarihi:

11.03.2017 tarihinde müracaat süresi tamamlanmıştır.

Güncel Cafe l Bar l Restaurant, İŞ İLANLARI 'nın tamamı ve benzer iş ilanları , , , , , , , , , , , , .