Gece Bekçisi – Batıkent

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]Bekçi İş İlanı

Batıkent'de şantiyeye emekli Gece Bekçisi alınacaktır.

Ankara Batıkent'de çalışacak gece bekçisi arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde gece bekçisi iş ilanları, gece bekçisi arayan, bekçi iş ilanı için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget]

Gece Bekçisi İş İlanına adaylar için iletişim bilgisi

Read more about Gece Bekçisi – Batıkent
  • 0

Ankara Batıkent A2’li Kurye

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]

"A2 ehliyetli Kuryeler" alınacaktır. Batıkent Mc.Donalds'a.

Kurye İş İlanı

Gıda sektöründe çalışmak üzere Ankara Batıkent'te çalışacak a2 ehliyetli kurye arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde a2 ehliyetli kurye arayan, a2 ehliyetli kurye iş ilanları, kurye arayanlar için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Read more about Ankara Batıkent A2’li Kurye
  • 0

Ankara Batıkent Güvenlik Elemanı

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]

Batıkent bölgesinde çalışacak 40 yaşını aşmamış "Bay Güvenlik Elemanı" alınacaktır.

Güvenlik Elemanı İş İlanı

Güvenlik sektöründe çalışmak üzere Ankara Batıkent'te güvenlik elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde güvenlik elemanı iş ilanı, iş arayan güvenlik elemanları, güvenlik elemanı arayan, güvenlik iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya  yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

Read more about Ankara Batıkent Güvenlik Elemanı
  • 0