Güngören Dikiş Makinacısı İş İlanları

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]Tekstil Konfeksiyon İş İlanı

Güngören'deki Tekstil Atölyemize deneyimli, işini iyi bilen "Dikiş Makinacısı" alınacaktır.

İstanbul Güngören'de çalışacak katlamacı kalite kontrol elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde dikiş elemanı, dikiş elemanı arayan, dikiş elemanı iş ilanları, dikiş makinacı iş ilanları, dikiş makinacısı arayan için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget]

Dikiş Makinacısı İş İlanına adaylar için iletişim bilgisi

Read more about Güngören Dikiş Makinacısı İş İlanları
  • 0

Kalite Kontrolcü – Dikiş Ustası – Dudullu

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]Kalite Kontrolcü - Dikiş Ustası İş İlanı

Kalite Kontrolcü ve Dikiş bilen eleman alınacaktır. Dudullu OSB

İstanbul Dudullu'da çalışacak kalite kontrol elemanı arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilanı sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde kalite kontrol elemanı iş ilanları, kalite kontrol elemanı arayan, dikiş ustası, dikiş elemanı iş ilanı için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget]

Kalite Kontrolcü - Dikiş Ustası İş İlanına adaylar için iletişim bilgisi

Read more about Kalite Kontrolcü – Dikiş Ustası – Dudullu
  • 0

Bayrampaşa “Dikiş Makinacı” İş İlanları

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]

Bayrampaşa'daki firmamızan imalatına Dikiş Makinacıları aranıyor.

Tekstil Konfeksiyon İş İlanları Tekstil sektöründe çalışmak üzere İstanbul Bayrampaşa'da dikiş makinacısı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde dikiş makinacı iş ilanı, dikiş makinacısı arayan, dikiş makinacı iş ilanları için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.
Read more about Bayrampaşa “Dikiş Makinacı” İş İlanları
  • 0

Çanta Makinacısı – Esenler Giyimkent

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Panels_Widgets_PostLoop"][/siteorigin_widget]

Esenler Giyimkent'teki Atölyemize Çanta Makinacıları aranıyor. 

Tekstil sektöründe çalışmak üzere İstanbul Esenler Giyimkent'te çanta makinacısı arayan firmalara ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yukarıdaki ilan tanımına ve kriterlere uygun bir işte çalışmak istersen iletişimden başvuru yapabilirsin. Yeni iş ilanları sisteminde çanta makineci iş ilanı, çanta dikecek makinacı arayan, çanta makineci için iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları da görmek istersen popüler iş fırsatlarında ara.

 

 

@import url(https://www.yeniisilanlari.com/wp-content/plugins/siteorigin-panels/css/front-flex.min.css); #pgc-210875-0-0 { width:100%;width:calc(100% - ( 0 * 30px ) ) } #pl-210875 #panel-210875-0-0-0 , #pl-210875 #panel-210875-0-0-1 { } #pl-210875 .so-panel { margin-bottom:40px } #pl-210875 .s…
Read more about Çanta Makinacısı – Esenler Giyimkent
  • 0