Kauçuk ve Plastik Ekstruder Operatörü

Makine Operatörü, iş ilanları


Kauçuk ve Plastik Ekstruder Operatörü

kauçuk ve plastik ekstruder operatörü, kauçuk ve plastik ekstruder operatörü iş ilanları, acil kauçuk ve plastik ekstruder operatörü, kauçuk ve plastik ekstruder operatörü ilanı, kauçuk ve plastik ekstruder operatörü aranıyor, kauçuk ve plastik ekstruder operatörü arayan, makne operatörü iş ilanları, yetiştirilmek üzere kauçuk ve plastik ekstruder operatörü, kocaeli iş ilanları, dilovası iş ilanları sayfası,

İlan Bilgileri

Açıklama:

Kablo Firmamıza; Vasıflı, vasıfsız yetiştirilmek üzere Kauçuk ve Plastik Ekstruder Operatör adayları aranmaktadır. - İlk öğretim, Lise, Endüstri Meslek Lisesi , Meslek Yüksek Okulu mezunu, - Askerliğini yapmış, 22-40 yaş aralığında, - Yoğun iş temposuna uyabilecek, - İletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına yatkın, - Vardiya sisteminde çalışabilecek. - Fazla mesai sisteminde çalışabilecek. - İzmit- Derince- Körfez- Çayırova- Darıca- Gebze tarafında ikamet eden. - İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, Sultanbeyli, Yenidoğan, Sancaktepe, Çekmeköy Madenler tarafında ikamet eden.

Maaş:

Belirtilmedi

Çalışma Şekli:

Tam Zamanlı

İlan Kategorisi:

Çeşitli eleman ilanları

Firma Adı:

Üntel Kabloları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İletişim:

Teşekkürler müracaat süresi tamamlanmıştır.

İl - İlçe:

Kocaeli / Dilovası

İlan Yayın Tarihi:

21.09.2017

İlan Bitiş Tarihi:

21.10.2017 tarihinde müracaat süresi tamamlanmıştır.

Güncel Çeşitli eleman ilanları, Teknisyen-Tekniker ilanları, Vasıfsız Eleman 'nın tamamı ve benzer iş ilanları , , , , , , , , , .