restaurant elemanları

Cafe Restoran Elemanı Aranıyor


Bulaşıkçılar, Mutfakçılar, Garsonlar ve Komiler

 

Avrupa ve Anadolu yakası Restaurantlarımıza elemanlar aranıyor.

  • Açıklama:Bulaşıkçılar, Mutfakçılar, Garsonlar ve Komiler Avrupa ve Anadolu yakası Restaurantlarımıza elemanlar aranıyor.
  • İlçe / Şehir: İstanbul – Anadolu ve Avrupa Yakası
  • Çalışma şekli: Tam Zamanlı
  • Maaş: Belirtilmemiş
  • Firma Ünvanı: Kasap Döner
  • Faaliyet konusu: Restaurant
  • Yayın tarihi: 23.2.2017

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0530 947 28 24

Yeniisilanlari.com “bulaşıkçı iş ilanları istanbul avrupa yakası, bulaşıkçı iş ilanları anadolu yakası, bulaşıkçı iş ilanları, mutfak elemanı bulaşıkçı arayanlar, mutfak işi ilanları, mutfakçı arayanlar, garson iş ilanları, garson arayanlar, garson eleman ilanları, komi iş ilanları, komi iş ilanları istanbul avrupa yakası, komi iş ilanları istanbul anadolu yakası”. İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Yeni iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhataptır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.

Yeni iş ilanları

bulaşıkçı iş ilanları istanbul avrupa yakası, bulaşıkçı iş ilanları anadolu yakası, bulaşıkçı iş ilanları,  mutfak elemanı bulaşıkçı arayanlar, mutfak işi ilanları, mutfakçı arayanlar, garson iş ilanları, garson arayanlar, garson eleman ilanları, komi iş ilanları, komi iş ilanları istanbul avrupa yakası, komi iş ilanları istanbul anadolu yakası

23/02/2017 14:27